Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

EMA + mp3

   Skupina EMA byla založená v roce 2010 a hrála hlavně převzatý repertoár. Působila ve složení - Jiří Čiháček - keybord + zpěv a Jaromír Dostál - kytary.

   Skupina se v roce 2013 rozpadla, ale ještě ve stejném roce obnovila svojí činnost, ale tentokrát s novým zpěvákem, Romanem Vlkovičem. Kapela ale již nehrála koncerty, ale zaměřila se na natáčení vlastních písní, kde kytarista Jarek Dostál natočil nejen kytary, ale celý hudební doprovod.

   V roce 2018 bylo album dokončené a nese název - Mateřská řeč.

Toto album jsme natočili proto, že jsme chtěli vydat něco dobrého ze svých srdcí, abychom oslovili ta vaše.

CD lze objednat na:  emaostrava@seznam.cz

 

 Z leva - zpěvák Roman Vlkovič a kytarista Jarek Dostál.

 

 Náš hudební výraz je navzdory velké stylové pestrosti uzavřen do jednotného celku ( podle slov některých zasvěcených - "Má to svůj ksicht! ), protože tím jednotícím prvkem je obsah, tedy texty - prostě vo čom to je. Je to takový náš pocit, že vše krásné i ošklivé co nás obklopuje je tu nakonec i proto, abychom my mohli zakusit ve své duši vítězství, ke kterému vede cesta plná bolesti, ale i radosti, touhy, hledání a nakonec slastného nacházení, no a pak nového hledání. A o to své nitro jsme se podělili ve všech písních. - A jestli ne, tak jsme se zmýlili wink.

 

  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist